NESHIME Daisuke, 0

JPNregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-OPEN
3.   5.466,8-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-OPENR2
10.   52.3667,0-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat U-23
40.   13.0616,5-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross individual
48.   9.0114,0-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross
48.   31.6746,4-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1M slalom
heat
53.   24.1825,8-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross individual
46.   9.9219,7-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross
46.   41.7171,6-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 K1M slalom
heat
39.   10.4814,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23 individual
57.   7.6115,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23
57.   47.8391,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat U23
55.   13.5616,2-
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
60.   -
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104704|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104704|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
6           6
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

NESHIME Daisukesl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
04.09.25
sl 0
28.08.25
sl 0
08.07.25
pořadí10.3.40.53.39.55.
odstup %67,06,816,525,814,516,2
% poražených soupeřů47,188,250,620,036,737,2
pořadí20252026celkem
průměr49.017.733.3
medián531039
modus3933
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %18,930,124,5
průměrné % poražených soupeřů31,362,046,6
počet jízd6612
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
16,7%
čistých jízd3
50,0%
3
50,0%
6
50,0%

Kategorie MX1

NESHIME Daisukesl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 0
28.08.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
SP2 sl
06.06.24
pořadí48.48.46.46.57.57.60.
odstup %46,414,071,619,791,715,00,0
% poražených soupeřů13,013,016,716,732,532,5---
pořadí20242025celkem
průměr60.050.351.7
medián604848
modus604646
počet závodů167
průměrný odstup od vítěze %0,043,136,9
průměrné % poražených soupeřů0,020,717,8
počet jízd21214
lepší 1. jízda1
100,0%
6
100,0%
7
100,0%
čistých jízd2
100,0%
12
100,0%
14
100,0%