| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1W slalom heat |
33. | 15.21 | 15,1 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1W slalom heat |
40. | 36.50 | 32,5 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom final |
10. | 12.52 | 12,5 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom semifinal |
10. | 4.42 | 4,5 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom heat |
10. | 8.25 | 8,9 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1W slalom final |
6. | 3.40 | 3,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1W slalom heat |
6. | 4.87 | 4,4 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1W slalom semifinal |
25. | 23.51 | 20,8 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1W slalom heat |
25. | 6.66 | 6,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 individual |
14. | 2.66 | 4,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 |
14. | 38.55 | 62,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal U23 |
19. | 18.88 | 18,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat U23 |
19. | 13.54 | 13,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat U23 |
41. | 28.41 | 30,0 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross |
24. | 36.04 | 56,4 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
28. | 15.07 | 14,4 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1W slalom heat |
31. | 12.81 | 11,4 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross individual |
31. | 7.96 | 13,7 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | WX1 slalom cross |
21. | 2.82 | 5,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | C1W slalom heat |
27. | 13.29 | 13,4 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1W slalom heat |
39. | 22.22 | 23,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 13 | 16 |
| LOGACHEVA Taisiia | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 20.07.26/2 | sl 0 20.07.26/3 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 33. | 40. | 28. | 8. | 10. | 10. | 6. | 28. | 25. | 18. | 19. | 31. | 27. |
| odstup % | 15,1 | 32,5 | 8,9 | 4,5 | 12,5 | 4,4 | 3,2 | 6,5 | 20,8 | 13,1 | 18,0 | 11,4 | 13,4 |
| % poražených soupeřů | 37,3 | 17,0 | 50,0 | 75,9 | 18,2 | 83,0 | 54,5 | 44,9 | 17,2 | 59,5 | 37,9 | 34,8 | 40,9 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 24.7 | 19.3 | 21.8 |
| medián | 25 | 10 | 25 |
| modus | 18 | 10 | 10 |
| počet závodů | 6 | 7 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 13,9 | 11,6 | 12,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 39,2 | 48,0 | 43,9 |
| počet jízd | 12 | 14 | 26 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 6 50,0% | 9 64,3% | 15 57,7% |
| LOGACHEVA Taisiia | sl 0 08.07.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 41. | 28. | 39. |
| odstup % | 30,0 | 14,4 | 23,3 |
| % poražených soupeřů | 24,5 | 44,9 | 22,4 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 36.0 | 36.0 |
| medián | 39 | 39 |
| modus | 28 | 28 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 22,6 | 22,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 30,6 | 30,6 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 50,0% |
| LOGACHEVA Taisiia | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 12.06.25/2 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 14. | 14. | 24. | 31. | 21. |
| odstup % | 62,7 | 4,8 | 56,4 | 13,7 | 5,3 |
| % poražených soupeřů | 74,5 | 74,5 | 50,0 | 34,8 | 53,5 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 20.8 | 20.8 |
| medián | 21 | 21 |
| modus | 14 | 14 |
| počet závodů | 5 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 28,6 | 28,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 57,5 | 57,5 |
| počet jízd | 10 | 10 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 5 100,0% |
| čistých jízd | 10 100,0% | 10 100,0% |