| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
24. | 3.46 | 7,5 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
40. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
41. | 8.71 | 10,1 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom heat |
56. | 26.25 | 29,0 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
51. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
51. | 25.94 | 28,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
6. | 1.36 | 2,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
9. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
32. | 13.21 | 15,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
41. | 14.23 | 17,6 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal junior |
26. | 11.85 | 13,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
14. | 4.17 | 9,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
20. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
26. | 9.33 | 11,6 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat junior |
37. | 20.15 | 23,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
15. | 3.07 | 6,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
20. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
35. | 25.02 | 26,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
62. | 64.69 | 77,6 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
57. | 38.56 | 62,8 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
62. | 26.50 | 29,1 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | MX1 slalom cross |
42. | 49.83 | 99,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1M slalom heat |
62. | 21.08 | 25,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 4 | 12 |
| CHECA BARO Nil | sl 0 11.09.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 56. | 32. | 37. | 35. |
| odstup % | 29,0 | 15,7 | 23,3 | 26,8 |
| % poražených soupeřů | 21,4 | 50,0 | 16,3 | 37,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 36.0 | 44.0 | 40.0 |
| medián | 35 | 32 | 35 |
| modus | 35 | 32 | 32 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 25,0 | 22,4 | 23,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 26,7 | 35,7 | 31,2 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% | 4 50,0% |
| CHECA BARO Nil | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 41. | 51. | 41. | 26. | 26. | 62. | 62. | 62. |
| odstup % | 10,1 | 28,7 | 17,6 | 11,6 | 13,3 | 77,6 | 29,1 | 25,2 |
| % poražených soupeřů | 50,0 | 35,1 | 56,0 | 59,0 | 13,8 | 16,4 | 23,8 | 24,7 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 47.6 | 44.3 | 46.4 |
| medián | 62 | 41 | 41 |
| modus | 62 | 41 | 62 |
| počet závodů | 5 | 3 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 31,4 | 18,8 | 26,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,5 | 47,0 | 34,9 |
| počet jízd | 10 | 6 | 16 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 6 60,0% | 3 50,0% | 9 56,3% |
| CHECA BARO Nil | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 40. | 24. | 51. | 9. | 6. | 20. | 14. | 20. | 15. | 57. | 42. |
| odstup % | 101,8 | 7,5 | 66,7 | 47,3 | 2,4 | 120,3 | 9,9 | 120,3 | 6,0 | 62,8 | 99,3 |
| % poražených soupeřů | 49,4 | 69,3 | 28,6 | 90,4 | 94,0 | 64,2 | 75,5 | 64,2 | 80,3 | 30,9 | 46,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 28.0 | 26.0 | 27.1 |
| medián | 20 | 24 | 20 |
| modus | 20 | 6 | 20 |
| počet závodů | 6 | 5 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 69,8 | 45,1 | 58,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 60,3 | 66,3 | 63,1 |
| počet jízd | 12 | 10 | 22 |
| lepší 1. jízda | 6 100,0% | 5 100,0% | 11 100,0% |
| čistých jízd | 12 100,0% | 10 100,0% | 22 100,0% |