| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
62. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
58. | 10.46 | 13,1 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
75. | 8.92 | 15,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
75. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
18. | 7.65 | 8,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
18. | 5.71 | 7,1 | - | ||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
35. | 6.45 | 12,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
21. | 13.13 | 15,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
21. | 9.38 | 11,3 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
60. | 24.71 | 27,1 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
81. | 38.56 | 62,8 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1M slalom heat |
82. | 73.42 | 87,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 |
| CHU Hung-Yu | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 58. | 22. | 18. | 25. | 21. | 60. | 82. |
| odstup % | 13,1 | 7,1 | 8,6 | 11,3 | 15,4 | 27,1 | 87,7 |
| % poražených soupeřů | 27,8 | 76,9 | 41,4 | 67,1 | 31,0 | 26,3 | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 47.0 | 32.7 | 40.9 |
| medián | 25 | 22 | 25 |
| modus | 21 | 18 | 18 |
| počet závodů | 4 | 3 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 35,4 | 9,6 | 24,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 31,1 | 48,7 | 38,6 |
| počet jízd | 8 | 6 | 14 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 5 62,5% | 5 83,3% | 10 71,4% |
| CHU Hung-Yu | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 12.06.25 |
| pořadí | 62. | 75. | 75. | 35. | 81. |
| odstup % | 91,7 | 47,3 | 15,9 | 12,6 | 62,8 |
| % poražených soupeřů | 19,7 | 10,8 | 10,8 | 52,1 | 1,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 58.0 | 70.7 | 65.6 |
| medián | 35 | 75 | 75 |
| modus | 35 | 75 | 75 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 37,7 | 51,7 | 46,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 26,7 | 13,8 | 18,9 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 3 100,0% | 5 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 6 100,0% | 10 100,0% |