| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross individual |
19. | 4.97 | 9,9 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross |
21. | 6.53 | 12,0 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom heat |
33. | 10.38 | 10,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross individual |
44. | 5.00 | 8,3 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross |
44. | 38.69 | 63,1 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom heat |
31. | 14.18 | 13,6 | - | ||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 24. | 15.58 | 16,7 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | WX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
13. | 6.89 | 16,9 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
24. | 43.61 | 77,4 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
36. | 9.05 | 10,1 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross individual |
21. | 3.91 | 5,6 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
28. | 27.73 | 38,4 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1W slalom heat |
18. | 7.46 | 7,3 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross individual |
13. | 6.19 | 11,0 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross |
19. | 32.66 | 48,5 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1W slalom heat |
29. | 12.51 | 14,5 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | WX1 slalom cross individual |
26. | 6.55 | 9,8 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | WX1 slalom cross |
31. | 28.12 | 39,1 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom heat |
38. | 86.39 | 87,3 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross |
12. | 36.04 | 56,4 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross individual |
21. | 5.75 | 9,9 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
44. | 72.22 | 68,9 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | WX1 slalom cross |
38. | 10.56 | 19,8 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1W slalom heat |
20. | 12.28 | 12,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 |
| CHEN Lin | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 86 26.06.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 33. | 31. | 13. | 24. | 36. | 18. | 29. | 38. | 44. | 20. |
| odstup % | 10,7 | 13,6 | 16,9 | 16,7 | 10,1 | 7,3 | 14,5 | 87,3 | 68,9 | 12,9 |
| % poražených soupeřů | 45,8 | 43,4 | 83,1 | 68,1 | 42,6 | 67,9 | 31,7 | 11,9 | 12,2 | 61,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 34.0 | 26.3 | 28.6 |
| medián | 38 | 29 | 29 |
| modus | 20 | 13 | 13 |
| počet závodů | 3 | 7 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 56,3 | 12,8 | 25,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 28,4 | 54,7 | 46,8 |
| počet jízd | 6 | 14 | 20 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 28,6% | 2 20,0% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 10 71,4% | 14 70,0% |
| CHEN Lin | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 12.06.25/2 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 21. | 19. | 44. | 44. | 24. | 28. | 21. | 19. | 13. | 31. | 26. | 12. | 21. | 38. |
| odstup % | 12,0 | 9,9 | 63,1 | 8,3 | 77,4 | 38,4 | 5,6 | 48,5 | 11,0 | 39,1 | 9,8 | 56,4 | 9,9 | 19,8 |
| % poražených soupeřů | 63,0 | 66,7 | 4,4 | 4,4 | 61,7 | 48,1 | 61,5 | 52,6 | 68,4 | 25,0 | 37,5 | 76,1 | 56,5 | 14,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 25.6 | 25.9 | 25.8 |
| medián | 26 | 21 | 21 |
| modus | 12 | 19 | 21 |
| počet závodů | 5 | 9 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,0 | 30,5 | 29,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 41,8 | 47,9 | 45,7 |
| počet jízd | 10 | 18 | 28 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 9 100,0% | 14 100,0% |
| čistých jízd | 10 100,0% | 18 100,0% | 28 100,0% |