| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross individual |
48. | 26.41 | 52,6 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross |
48. | 45.43 | 83,3 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom heat |
60. | 159.98 | 164,5 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross individual |
40. | 14.57 | 24,1 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross |
40. | 38.69 | 63,1 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom heat |
48. | 87.81 | 84,4 | - | ||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 66. | 77.12 | 82,7 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | WX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
71. | 131.48 | 322,6 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
50. | 43.61 | 77,4 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
57. | 49.94 | 55,9 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross |
36. | 34.68 | 53,1 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross individual |
40. | 19.08 | 30,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom heat |
53. | 120.90 | 126,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 individual |
41. | 9.31 | 16,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 |
41. | 38.55 | 62,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat U23 |
52. | 186.00 | 196,5 | - | |
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | WX1 slalom cross individual |
41. | 23.04 | 34,6 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | WX1 slalom cross |
41. | 28.12 | 39,1 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom heat |
42. | 297.93 | 301,0 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross individual |
47. | 16.12 | 27,8 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross |
47. | 36.04 | 56,4 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
50. | 277.51 | 264,8 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | WX1 slalom cross |
44. | 18.98 | 35,6 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1W slalom heat |
50. | 540.47 | 565,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 |
| MILLS Waris | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 08.07.25 | sl 86 26.06.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 60. | 48. | 71. | 66. | 57. | 53. | 52. | 42. | 50. | 50. |
| odstup % | 164,5 | 84,4 | 322,6 | 82,7 | 55,9 | 126,2 | 196,5 | 301,0 | 264,8 | 565,7 |
| % poražených soupeřů | --- | 11,3 | 1,4 | 9,7 | 8,2 | --- | 3,8 | 2,4 | --- | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 49.4 | 60.4 | 54.9 |
| medián | 50 | 60 | 52 |
| modus | 50 | 48 | 50 |
| počet závodů | 5 | 5 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 290,8 | 142,0 | 216,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 1,2 | 6,1 | 3,7 |
| počet jízd | 10 | 10 | 20 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 40,0% | 2 20,0% |
| čistých jízd | 5 50,0% | 4 40,0% | 9 45,0% |
| MILLS Waris | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 12.06.25/2 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 48. | 48. | 40. | 40. | 50. | 36. | 40. | 41. | 41. | 41. | 41. | 47. | 47. | 44. |
| odstup % | 83,3 | 52,6 | 63,1 | 24,1 | 77,4 | 53,1 | 30,7 | 62,7 | 16,8 | 39,1 | 34,6 | 56,4 | 27,8 | 35,6 |
| % poražených soupeřů | 13,0 | 13,0 | 13,3 | 13,3 | 18,3 | 30,0 | 22,0 | 21,6 | 21,6 | --- | --- | --- | --- | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 42.0 | 45.2 | 43.1 |
| medián | 41 | 48 | 41 |
| modus | 41 | 40 | 41 |
| počet závodů | 9 | 5 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 39,7 | 60,1 | 47,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 10,6 | 14,2 | 11,9 |
| počet jízd | 18 | 10 | 28 |
| lepší 1. jízda | 9 100,0% | 5 100,0% | 14 100,0% |
| čistých jízd | 18 100,0% | 10 100,0% | 28 100,0% |