| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
56. | 9.37 | 17,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
56. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
47. | 16.56 | 20,9 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
59. | 22.76 | 25,0 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | MX1 slalom cross |
65. | 49.83 | 99,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2 |
| ISLAMOV Daniyar | sl 0 30.06.26 | sl 0 12.06.25 |
| pořadí | 47. | 59. |
| odstup % | 20,9 | 25,0 |
| % poražených soupeřů | 41,8 | 27,5 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 59.0 | 47.0 | 53.0 |
| medián | 59 | 47 | 47 |
| modus | 59 | 47 | 47 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 25,0 | 20,9 | 23,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,5 | 41,8 | 34,7 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 50,0% | 2 50,0% |
| ISLAMOV Daniyar | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 56. | 56. | 65. |
| odstup % | 82,1 | 17,5 | 99,3 |
| % poražených soupeřů | 27,6 | 27,6 | 16,9 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 65.0 | 56.0 | 59.0 |
| medián | 65 | 56 | 56 |
| modus | 65 | 56 | 56 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 99,3 | 49,8 | 66,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 16,9 | 27,6 | 24,0 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 4 100,0% | 6 100,0% |