MAGAN Raage, 0

DJIregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
64.   47.8491,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
71.   35.5444,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23 individual
71.   17.6933,0-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23
71.   45.0782,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat U-23
55.   27.6034,9-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
67.   27.5942,4-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
67.   29.1941,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
73.   147.62161,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior individual
70.   9.5018,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat junior
58.   43.4052,1-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
heat
64.   71.2780,8-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross individual
64.   38.3462,2-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
64.   34.0951,7-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104743|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104743|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
5           5
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

MAGAN Raagesl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
08.07.25
sl 86
26.06.25
pořadí71.55.73.58.64.
odstup %44,434,9161,452,180,8
% poražených soupeřů11,431,62,721,912,5
pořadí20252026celkem
průměr61.066.364.2
medián587164
modus585555
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %66,480,274,7
průměrné % poražených soupeřů17,215,216,0
počet jízd4610
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
3
50,0%
5
50,0%

Kategorie MX1

MAGAN Raagesl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
08.07.25
sl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
pořadí64.71.71.67.67.70.64.64.
odstup %91,782,133,041,242,418,651,762,2
% poražených soupeřů17,17,97,95,75,72,8------
pořadí20252026celkem
průměr66.068.067.3
medián646767
modus646764
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %44,258,152,9
průměrné % poražených soupeřů0,98,95,9
počet jízd61016
lepší 1. jízda3
100,0%
5
100,0%
8
100,0%
čistých jízd6
100,0%
10
100,0%
16
100,0%