| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 36. | 7.20 | 7,9 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
7. | 0.99 | 2,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal junior |
14. | 7.13 | 7,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat junior |
14. | 6.99 | 8,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom final junior |
11. | 17.26 | 18,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal junior |
11. | 9.11 | 10,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
11. | 7.09 | 7,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 |
| SENECHAULT Matheo | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 |
| pořadí | 7. | 36. | 14. | 14. | 8. | 7. | 11. |
| odstup % | 2,5 | 7,9 | 8,1 | 7,5 | 7,6 | 10,0 | 18,8 |
| % poražených soupeřů | 92,5 | 55,7 | 69,8 | 55,2 | 87,0 | 79,3 | 9,1 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 10.8 | 21.5 | 13.9 |
| medián | 11 | 7 | 11 |
| modus | 14 | 7 | 7 |
| počet závodů | 5 | 2 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 10,4 | 5,2 | 8,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 60,1 | 74,1 | 64,1 |
| počet jízd | 10 | 4 | 14 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 2 28,6% |
| čistých jízd | 6 60,0% | 2 50,0% | 8 57,1% |