| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 38. | 7.51 | 8,2 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
74. | 55.41 | 138,0 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1M slalom | 20. | 71.19 | 75,6 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal junior |
18. | 8.82 | 9,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat junior |
18. | 8.06 | 9,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom final junior |
12. | 54.60 | 59,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal junior |
12. | 9.45 | 10,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
12. | 8.27 | 8,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| VICENTE Jan | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 |
| pořadí | 74. | 38. | 20. | 19. | 18. | 11. | 8. | 12. |
| odstup % | 138,0 | 8,2 | 75,6 | 9,3 | 9,3 | 8,8 | 10,3 | 59,4 |
| % poražených soupeřů | 8,8 | 53,2 | 40,6 | 58,1 | 41,4 | 81,5 | 75,9 | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 13.6 | 44.0 | 25.0 |
| medián | 12 | 38 | 18 |
| modus | 8 | 20 | 8 |
| počet závodů | 5 | 3 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 19,4 | 73,9 | 39,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 51,4 | 34,2 | 44,9 |
| počet jízd | 10 | 6 | 16 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 3 100,0% | 3 37,5% |
| čistých jízd | 6 60,0% | 4 66,7% | 10 62,5% |