| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 12. | 9/DS | 7.46 | 7,9 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 8. | 2/DS | 7.86 | 9,1 | - |
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom heat |
44. | 12.64 | 14,0 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom heat |
42. | 24.71 | 25,8 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
57. | 30.54 | 33,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom final junior |
9. | 8.48 | 9,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
36. | 5.38 | 9,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
36. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
9. | 1.76 | 2,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal junior |
17. | 15.84 | 17,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
17. | 6.76 | 8,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
9. | 3.94 | 4,9 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
58. | 10.34 | 15,9 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
58. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
39. | 11.18 | 12,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1M slalom heat |
49. | 19.02 | 19,5 | - | |
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 112. | 25.06 | 29,4 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 70. | 22.08 | 24,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
91. | 12.13 | 26,8 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
55. | 8.43 | 17,0 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom final junior |
10. | 12.83 | 13,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal junior |
10. | 5.77 | 6,1 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat junior |
10. | 7.97 | 9,2 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
39. | 14.67 | 18,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
40. | 6.88 | 13,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal junior |
25. | 30.49 | 33,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
26. | 20.24 | 23,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
25. | 13.57 | 14,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
26. | 9.70 | 11,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 13 | 24 |
| OBLINGER Milo | sl 132 02.10.26 | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 12. | 44. | 42. | 11. | 17. | 49. | 55. | 70. | 18. | 9. | 10. | 26. | 25. |
| odstup % | 7,9 | 14,0 | 25,8 | 8,1 | 17,3 | 19,5 | 17,0 | 24,3 | 9,2 | 6,1 | 13,5 | 14,5 | 33,4 |
| % poražených soupeřů | 78,8 | 38,6 | 36,9 | 83,9 | 44,8 | 22,6 | 45,5 | 29,6 | 60,5 | 72,4 | 18,2 | 53,7 | 17,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 30.4 | 29.2 | 29.8 |
| medián | 25 | 17 | 25 |
| modus | 9 | 11 | 9 |
| počet závodů | 7 | 6 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 16,9 | 15,4 | 16,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 42,4 | 50,9 | 46,4 |
| počet jízd | 14 | 12 | 26 |
| lepší 1. jízda | 2 28,6% | 0 0,0% | 2 15,4% |
| čistých jízd | 9 64,3% | 6 50,0% | 15 57,7% |
| OBLINGER Milo | sl 132 02.10.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 8. | 57. | 13. | 5. | 9. | 39. | 91. | 112. | 39. | 26. | 26. |
| odstup % | 9,1 | 33,8 | 4,9 | 2,0 | 9,8 | 12,2 | 26,8 | 29,4 | 18,2 | 11,6 | 23,7 |
| % poražených soupeřů | 92,0 | 27,3 | 86,8 | 86,2 | 27,3 | 48,6 | 41,6 | 27,0 | 37,7 | 65,8 | 13,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 58.8 | 21.8 | 38.6 |
| medián | 39 | 9 | 26 |
| modus | 26 | 5 | 26 |
| počet závodů | 5 | 6 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 22,0 | 12,0 | 16,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 37,2 | 61,4 | 50,4 |
| počet jízd | 10 | 12 | 22 |
| lepší 1. jízda | 2 40,0% | 1 16,7% | 3 27,3% |
| čistých jízd | 7 70,0% | 9 75,0% | 16 72,7% |
| OBLINGER Milo | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 36. | 36. | 58. | 58. | 40. |
| odstup % | 47,3 | 9,6 | 41,2 | 15,9 | 13,4 |
| % poražených soupeřů | 57,8 | 57,8 | 18,6 | 18,6 | 45,1 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 40.0 | 47.0 | 45.6 |
| medián | 40 | 36 | 40 |
| modus | 40 | 36 | 36 |
| počet závodů | 1 | 4 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 13,4 | 28,5 | 25,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 45,1 | 38,2 | 39,6 |
| počet jízd | 2 | 8 | 10 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 100,0% | 5 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 8 100,0% | 10 100,0% |