| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18 |
1. | - | ||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18R2 |
3. | 8.07 | 9,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
67. | 12.34 | 23,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
67. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
42. | 24.09 | 28,7 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat junior |
34. | 18.03 | 20,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
43. | 47.21 | 50,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 |
| POSATSKYI Kyrylo | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 3. | 1. | 42. | 34. | 43. |
| odstup % | 9,7 | 0,0 | 28,7 | 20,8 | 50,5 |
| % poražených soupeřů | 80,0 | 100,0 | 33,9 | 23,3 | 22,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 38.5 | 15.3 | 24.6 |
| medián | 34 | 3 | 34 |
| modus | 34 | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 35,7 | 12,8 | 21,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 22,8 | 71,3 | 51,9 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 66,7% | 2 40,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 4 66,7% | 6 60,0% |
| POSATSKYI Kyrylo | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 67. | 67. |
| odstup % | 82,1 | 23,0 |
| % poražených soupeřů | 13,2 | 13,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 67.0 | 67.0 |
| medián | 67 | 67 |
| modus | 67 | 67 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 52,6 | 52,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 13,2 | 13,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |