POKSANS Dags, 0

LATregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
67.   18.0532,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
67.   32.1047,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
heat junior
61.   115.42137,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
88.   145.88180,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
heat junior
43.   43.0349,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross junior individual
46.   31.0474,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross junior
46.   54.60120,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat junior
53.   29.5436,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior
46.   54.60120,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior individual
67.   22.6244,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
heat junior
53.   118.78127,1-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat junior
64.   71.9786,4-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104760|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104760|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
3 3         6
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

POKSANS Dagssl 0
30.06.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
pořadí61.43.53.
odstup %137,649,7127,1
% poražených soupeřů3,22,33,7
pořadí20252026celkem
průměr48.061.052.3
medián436153
modus436143
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %88,4137,6104,8
průměrné % poražených soupeřů3,03,23,1
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
1
50,0%
3
50,0%

Kategorie K1M

POKSANS Dagssl 0
30.06.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
pořadí88.53.64.
odstup %180,836,786,4
% poražených soupeřů4,414,813,7
pořadí20252026celkem
průměr58.588.068.3
medián538864
modus538853
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %61,5180,8101,3
průměrné % poražených soupeřů14,34,411,0
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd3
75,0%
1
50,0%
4
66,7%

Kategorie MX1

POKSANS Dagssl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí67.67.46.46.46.67.
odstup %47,332,2120,374,0120,344,2
% poražených soupeřů20,520,515,115,115,17,0
pořadí20252026celkem
průměr51.367.056.5
medián466746
modus466746
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %89,739,873,1
průměrné % poražených soupeřů13,120,515,6
počet jízd8412
lepší 1. jízda4
100,0%
2
100,0%
6
100,0%
čistých jízd8
100,0%
4
100,0%
12
100,0%