MOSUNOVS Stanislavs, 0

LATregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
60.   14.0425,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
60.   32.1047,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
heat junior
51.   52.4062,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
    -
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross junior individual
39.   13.5232,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross junior
39.   54.60120,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
heat junior
41.   36.4842,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat junior
59.   83.62103,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior
39.   54.60120,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
heat junior
55.   288.45308,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat junior
59.   48.1757,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104761|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104761|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
2 3         5
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

MOSUNOVS Stanislavssl 0
30.06.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
pořadí51.41.55.
odstup %62,442,1308,6
% poražených soupeřů19,47,0---
pořadí20252026celkem
průměr48.051.049.0
medián415151
modus415141
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %175,462,4137,7
průměrné % poražených soupeřů3,519,48,8
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
1
50,0%
3
50,0%

Kategorie K1M

MOSUNOVS Stanislavssl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
pořadí59.59.
odstup %103,857,8
% poražených soupeřů4,920,5
pořadí2025celkem
průměr59.059.0
medián5959
modus5959
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %80,880,8
průměrné % poražených soupeřů12,712,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie MX1

MOSUNOVS Stanislavssl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
pořadí60.60.39.39.39.
odstup %47,325,1120,332,3120,3
% poražených soupeřů28,928,928,328,328,3
pořadí20252026celkem
průměr39.060.047.4
medián396039
modus396039
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %90,936,269,0
průměrné % poražených soupeřů28,328,928,5
počet jízd6410
lepší 1. jízda3
100,0%
2
100,0%
5
100,0%
čistých jízd6
100,0%
4
100,0%
10
100,0%