| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
4. | 10.17 | 15,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom final junior |
9. | 14.24 | 13,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
13. | 2.80 | 4,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal junior |
9. | 7.05 | 6,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal junior |
17. | 16.04 | 16,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
9. | 14.42 | 15,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
17. | 19.80 | 22,7 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom semifinal junior |
19. | 15.61 | 14,2 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross junior |
2. | 6.71 | 12,2 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross junior individual |
9. | 3.05 | 6,4 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom heat junior |
19. | 10.94 | 11,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross junior individual |
52. | 5.56 | 9,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross junior |
52. | 44.40 | 79,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal junior |
21. | 64.24 | 56,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat junior |
21. | 14.34 | 12,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 7 | 9 |
| LALY Laurette | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 11. | 6. | 9. | 17. | 19. | 11. | 21. |
| odstup % | 15,3 | 6,5 | 13,4 | 11,0 | 14,2 | 12,7 | 56,8 |
| % poražených soupeřů | 78,7 | 82,8 | 27,3 | 52,9 | 37,9 | 77,8 | 31,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 17.0 | 8.7 | 13.4 |
| medián | 17 | 9 | 11 |
| modus | 11 | 6 | 11 |
| počet závodů | 4 | 3 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 23,7 | 11,7 | 18,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 49,9 | 62,9 | 55,5 |
| počet jízd | 8 | 6 | 14 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 5 62,5% | 5 83,3% | 10 71,4% |
| LALY Laurette | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 22. | 17. |
| odstup % | 22,7 | 16,2 |
| % poražených soupeřů | 65,6 | 44,8 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 19.5 | 19.5 |
| medián | 17 | 17 |
| modus | 17 | 17 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 19,5 | 19,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 55,2 | 55,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 3 75,0% |
| LALY Laurette | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 4. | 13. | 2. | 9. | 52. | 52. |
| odstup % | 15,1 | 4,5 | 12,2 | 6,4 | 79,9 | 9,6 |
| % poražených soupeřů | 94,5 | 78,2 | 97,2 | 77,8 | --- | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 28.8 | 8.5 | 22.0 |
| medián | 9 | 4 | 9 |
| modus | 52 | 4 | 52 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,0 | 9,8 | 21,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 43,8 | 86,4 | 58,0 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 4 100,0% | 12 100,0% |