LAPEZE Margot, 0

FRAregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
final junior
3.   2.742,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
final junior
5.   4.304,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior individual
14.   2.924,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior
18.   32.6048,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal junior
3.   4.804,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
semifinal junior
5.   7.057,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat junior
3.   9.5910,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat junior
5.   9.5911,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
final junior
3.   1.811,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
final junior
8.   5.495,2-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal junior
3.   4.023,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
semifinal junior
8.   8.518,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat junior
3.   5.555,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
8.   7.938,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
20.   5.6411,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
27.   44.9681,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
5.   44.4079,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
final junior
10.   12.3312,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
11.   1.873,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
semifinal junior
10.   6.186,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
semifinal junior
19.   51.3045,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
10.   6.726,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat junior
19.   22.6520,1-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104766|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104766|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
9 8         17
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

LAPEZE Margotsl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí5.5.3.8.5.3.18.19.
odstup %10,14,42,65,63,61,620,145,4
% poražených soupeřů91,586,281,879,486,283,362,237,9
pořadí20252026celkem
průměr10.64.38.3
medián855
modus355
počet závodů538
průměrný odstup od vítěze %15,35,711,7
průměrné % poražených soupeřů69,886,576,1
počet jízd10616
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd7
70,0%
3
50,0%
10
62,5%

Kategorie K1W

LAPEZE Margotsl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
08.07.25/3
pořadí10.8.5.14.12.8.7.8.10.
odstup %11,07,14,38,58,35,26,86,012,2
% poražených soupeřů85,275,963,672,962,136,490,075,910,0
pořadí20252026celkem
průměr9.87.79.1
medián888
modus858
počet závodů639
průměrný odstup od vítěze %7,87,57,7
průměrné % poražených soupeřů57,974,963,6
počet jízd12618
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd8
66,7%
3
50,0%
11
61,1%

Kategorie WX1

LAPEZE Margotsl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí18.14.27.20.5.11.
odstup %48,44,781,711,879,93,2
% poražených soupeřů69,176,427,847,292,280,4
pořadí20252026celkem
průměr15.816.015.8
medián111414
modus5145
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %44,226,538,3
průměrné % poražených soupeřů61,972,865,5
počet jízd8412
lepší 1. jízda4
100,0%
2
100,0%
6
100,0%
čistých jízd8
100,0%
4
100,0%
12
100,0%