| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
12. | 2.49 | 4,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
13. | 32.60 | 48,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal junior |
21. | 31.93 | 29,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
21. | 18.25 | 19,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
34. | 30.35 | 34,9 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
- | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom S |
- | |||||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom semifinal junior |
14. | 9.93 | 9,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom semifinal junior |
19. | 13.79 | 13,4 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom heat junior |
14. | 8.54 | 8,6 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat junior |
19. | 10.91 | 11,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom final junior |
10. | 21.08 | 19,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal junior |
10. | 19.13 | 16,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat junior |
10. | 24.06 | 21,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat junior |
48. | 62.05 | 63,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 7 | 11 |
| SEGURA Ainhoa | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 |
| pořadí | 21. | 21. | 12. | 14. | 20. | 11. | 10. |
| odstup % | 19,3 | 29,4 | 8,6 | 9,0 | 21,4 | 16,9 | 19,4 |
| % poražených soupeřů | 57,4 | 31,0 | 67,6 | 55,2 | 57,8 | 65,5 | 18,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 13.4 | 21.0 | 15.6 |
| medián | 12 | 21 | 14 |
| modus | 10 | 21 | 21 |
| počet závodů | 5 | 2 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 15,1 | 24,3 | 17,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 52,9 | 44,2 | 50,4 |
| počet jízd | 10 | 4 | 14 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 5 50,0% | 2 50,0% | 7 50,0% |
| SEGURA Ainhoa | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 34. | 21. | 19. | 48. |
| odstup % | 34,9 | 11,7 | 13,4 | 63,0 |
| % poražených soupeřů | 45,9 | 58,3 | 37,9 | 21,7 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 29.3 | 34.0 | 30.5 |
| medián | 21 | 34 | 21 |
| modus | 19 | 34 | 19 |
| počet závodů | 3 | 1 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 29,4 | 34,9 | 30,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 39,3 | 45,9 | 41,0 |
| počet jízd | 6 | 2 | 8 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 2 100,0% | 6 75,0% |
| SEGURA Ainhoa | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 13. | 12. |
| odstup % | 48,4 | 4,0 |
| % poražených soupeřů | 78,2 | 80,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 12.5 | 12.5 |
| medián | 12 | 12 |
| modus | 12 | 12 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 26,2 | 26,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 79,1 | 79,1 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |