| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom | 16. | 1/DS | 26.35 | 23,3 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 8. | 1/DS | 17.05 | 17,4 | - |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
8. | 1.75 | 2,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
25. | 8.54 | 12,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal junior |
15. | 14.30 | 14,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal junior |
25. | 56.46 | 51,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
25. | 15.30 | 16,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
15. | 17.62 | 20,2 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom semifinal junior |
15. | 11.75 | 10,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom heat junior |
15. | 20.97 | 21,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross junior individual |
38. | 11.10 | 19,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross junior |
38. | 44.40 | 79,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal junior |
14. | 37.05 | 32,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat junior |
14. | 29.19 | 25,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 7 | 10 |
| IWANIEC Patrycja | sl 132 02.10.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 16. | 15. | 25. | 26. | 15. | 24. | 14. |
| odstup % | 23,3 | 16,2 | 51,9 | 21,1 | 10,7 | 25,9 | 32,8 |
| % poražených soupeřů | 50,0 | 70,2 | 17,2 | 26,5 | 51,7 | 48,9 | 55,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 19.8 | 18.7 | 19.3 |
| medián | 15 | 16 | 16 |
| modus | 14 | 15 | 15 |
| počet závodů | 4 | 3 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 22,6 | 30,5 | 26,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 45,6 | 45,8 | 45,7 |
| počet jízd | 8 | 6 | 14 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 33,3% | 1 14,3% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 2 33,3% | 6 42,9% |
| IWANIEC Patrycja | sl 132 02.10.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 8. | 19. | 15. |
| odstup % | 17,4 | 20,2 | 14,4 |
| % poražených soupeřů | 86,3 | 70,5 | 51,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 14.0 | 14.0 |
| medián | 15 | 15 |
| modus | 8 | 8 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 17,4 | 17,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 69,5 | 69,5 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 33,3% | 1 33,3% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 50,0% |
| IWANIEC Patrycja | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 25. | 8. | 38. | 38. |
| odstup % | 12,7 | 2,8 | 79,9 | 19,2 |
| % poražených soupeřů | 56,4 | 87,3 | 27,5 | 27,5 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 38.0 | 16.5 | 27.3 |
| medián | 38 | 8 | 25 |
| modus | 38 | 8 | 38 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 49,6 | 7,8 | 28,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,5 | 71,9 | 49,7 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% |