| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom final junior |
12. | 108.21 | 101,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal junior |
12. | 4.07 | 3,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
12. | 9.53 | 10,1 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom final junior |
13. | 118.21 | 102,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom semifinal junior |
13. | 7.46 | 6,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom heat junior |
13. | 13.60 | 13,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom final junior |
5. | 7.20 | 6,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal junior |
5. | 17.64 | 15,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat junior |
5. | 30.76 | 27,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| MUELLER Maxi | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 |
| pořadí | 4. | 4. | 12. | 20. | 11. | 13. | 26. | 10. | 5. |
| odstup % | 10,1 | 3,7 | 101,9 | 13,7 | 6,8 | 102,8 | 27,3 | 15,6 | 6,6 |
| % poražených soupeřů | 93,6 | 89,7 | --- | 44,1 | 65,5 | --- | 44,4 | 69,0 | 63,6 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 14.2 | 6.7 | 11.7 |
| medián | 11 | 4 | 11 |
| modus | 5 | 4 | 4 |
| počet závodů | 6 | 3 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 28,8 | 38,6 | 32,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 47,8 | 61,1 | 52,2 |
| počet jízd | 12 | 6 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 6 50,0% | 4 66,7% | 10 55,6% |