PERELEGRE Ona, 0

ANDregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross individual
41.   11.8723,6-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross
41.   45.4383,3-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1W slalom
heat
46.   97.0096,4-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
53.   48.6350,0-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior
15.   18.2327,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior individual
24.   6.2910,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal junior
30.   123.88113,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat junior
30.   25.8327,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat junior
52.   83.9296,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal junior
24.   37.1433,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat junior
24.   16.5916,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
23.   8.1817,2-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
28.   44.9681,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
36.   20.8522,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
34.   7.1412,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
34.   44.4079,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat junior
35.   65.3758,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
52.   91.0192,3-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104772|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104772|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
4 6         10
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

PERELEGRE Onasl 0
11.09.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
pořadí46.30.30.23.24.35.
odstup %96,427,3113,916,733,758,0
% poražených soupeřů11,838,3---35,320,724,4
pořadí20252026celkem
průměr27.335.331.3
medián243030
modus233030
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %36,279,257,7
průměrné % poražených soupeřů26,816,721,8
počet jízd6612
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd4
66,7%
3
50,0%
7
58,3%

Kategorie K1W

PERELEGRE Onasl 0
11.09.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
pořadí53.52.36.52.
odstup %50,096,422,492,3
% poražených soupeřů11,916,427,115,0
pořadí20252026celkem
průměr44.052.548.3
medián365252
modus365252
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %57,473,265,3
průměrné % poražených soupeřů21,114,217,6
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd3
75,0%
2
50,0%
5
62,5%

Kategorie WX1

PERELEGRE Onasl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí41.41.15.24.28.23.34.34.
odstup %83,323,627,110,281,717,279,912,4
% poražených soupeřů25,925,974,558,225,038,935,335,3
pořadí20252026celkem
průměr29.830.330.0
medián282428
modus344134
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %47,836,041,9
průměrné % poražených soupeřů33,646,139,9
počet jízd8816
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
8
100,0%
čistých jízd8
100,0%
8
100,0%
16
100,0%