| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal U-23 |
14. | 4.56 | 5,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
14. | 4.05 | 5,1 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1M slalom heat |
29. | 10.04 | 13,5 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal junior |
13. | 5.97 | 6,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
13. | 4.47 | 5,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom final junior |
10. | 6.60 | 7,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
10. | 5.04 | 5,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
10. | 5.22 | 6,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| LARYEA Nelian | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 |
| pořadí | 13. | 14. | 29. | 7. | 13. | 8. | 6. | 10. |
| odstup % | 5,1 | 5,5 | 13,5 | 5,5 | 6,7 | 6,3 | 5,9 | 7,8 |
| % poražených soupeřů | 84,8 | 55,2 | 50,0 | 90,2 | 58,6 | 90,4 | 82,8 | 18,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 8.8 | 18.7 | 12.5 |
| medián | 8 | 14 | 10 |
| modus | 6 | 13 | 13 |
| počet závodů | 5 | 3 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 6,4 | 8,0 | 7,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 68,0 | 63,3 | 66,3 |
| počet jízd | 10 | 6 | 16 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 8 80,0% | 3 50,0% | 11 68,8% |