| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 20. | 6.86 | 8,1 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
27. | 4.04 | 11,2 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
8. | 1.64 | 2,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
10. | - | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
40. | 13.88 | 17,2 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal junior |
23. | 9.95 | 11,2 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
23. | 8.38 | 10,4 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
47. | 3.73 | 8,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
47. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom final junior |
5. | 3.77 | 4,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
14. | 2.92 | 5,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
47. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
5. | 7.35 | 8,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
5. | 6.22 | 7,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| FOZ Didac | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 |
| pořadí | 27. | 20. | 40. | 22. | 23. | 13. | 11. | 5. |
| odstup % | 11,2 | 8,1 | 17,2 | 10,4 | 11,2 | 7,5 | 8,6 | 4,4 |
| % poražených soupeřů | 79,7 | 84,7 | 57,1 | 65,6 | 24,1 | 83,6 | 65,5 | 63,6 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 14.8 | 29.0 | 20.1 |
| medián | 13 | 27 | 20 |
| modus | 5 | 20 | 5 |
| počet závodů | 5 | 3 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 8,4 | 12,2 | 9,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 60,5 | 73,8 | 65,5 |
| počet jízd | 10 | 6 | 16 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 66,7% | 2 25,0% |
| čistých jízd | 9 90,0% | 5 83,3% | 14 87,5% |
| FOZ Didac | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 10. | 8. | 47. | 47. | 47. | 14. |
| odstup % | 0,0 | 2,9 | 120,3 | 8,9 | 120,3 | 5,7 |
| % poražených soupeřů | 89,2 | 91,6 | 13,2 | 13,2 | 13,2 | 81,7 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 38.8 | 9.0 | 28.8 |
| medián | 47 | 8 | 14 |
| modus | 47 | 8 | 47 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 63,8 | 1,5 | 43,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 30,3 | 90,4 | 50,4 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 4 100,0% | 12 100,0% |