| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
53. | 8.37 | 15,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
53. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
56. | 20.72 | 25,7 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
50. | 18.13 | 22,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
50. | 7.56 | 18,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
50. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
48. | 7.79 | 15,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
50. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
46. | 25.96 | 31,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 3 |
| LIGNE Adrian | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 56. | 50. | 46. |
| odstup % | 25,7 | 22,5 | 31,2 |
| % poražených soupeřů | 39,6 | 19,7 | 38,4 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 48.0 | 56.0 | 50.7 |
| medián | 46 | 56 | 50 |
| modus | 46 | 56 | 46 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 26,8 | 25,7 | 26,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 29,1 | 39,6 | 32,6 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 1 50,0% | 5 83,3% |
| LIGNE Adrian | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 53. | 53. | 50. | 50. | 50. | 48. |
| odstup % | 47,3 | 15,0 | 120,3 | 18,0 | 120,3 | 15,2 |
| % poražených soupeřů | 37,3 | 37,3 | 7,5 | 7,5 | 7,5 | 33,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 49.5 | 53.0 | 50.7 |
| medián | 50 | 53 | 50 |
| modus | 50 | 53 | 50 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 68,5 | 31,1 | 56,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 14,1 | 37,3 | 21,8 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 4 100,0% | 12 100,0% |