| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
24. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
31. | 4.30 | 7,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
42. | 14.43 | 17,9 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
31. | 8.10 | 19,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
31. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
57. | 63.30 | 78,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
31. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
47. | 7.69 | 15,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
70. | 121.25 | 145,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 3 |
| LAMBERMONT Loic | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 42. | 57. | 70. |
| odstup % | 17,9 | 78,5 | 145,5 |
| % poražených soupeřů | 54,9 | 8,2 | 5,5 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 63.5 | 42.0 | 56.3 |
| medián | 57 | 42 | 57 |
| modus | 57 | 42 | 42 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 112,0 | 17,9 | 80,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 6,9 | 54,9 | 22,9 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 50,0% | 3 50,0% |
| LAMBERMONT Loic | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 24. | 31. | 31. | 31. | 31. | 47. |
| odstup % | 47,3 | 7,7 | 120,3 | 19,3 | 120,3 | 15,0 |
| % poražených soupeřů | 72,3 | 63,9 | 43,4 | 43,4 | 43,4 | 35,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 35.0 | 27.5 | 32.5 |
| medián | 31 | 24 | 31 |
| modus | 31 | 24 | 31 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 68,7 | 27,5 | 55,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 41,4 | 68,1 | 50,3 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 4 100,0% | 12 100,0% |