| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
10. | 1.76 | 3,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
25. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
24. | 10.37 | 11,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal junior |
26. | 57.46 | 62,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
24. | 2.66 | 3,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
26. | 10.54 | 12,6 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 97. | 19.44 | 22,8 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 80. | 42.00 | 46,2 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
146. | 61.14 | 135,1 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
58. | 8.72 | 17,6 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat U23 |
35. | 8.02 | 10,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
68. | 26.17 | 31,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 4 | 10 |
| DEL TESO Mario | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 |
| pořadí | 27. | 26. | 58. | 80. |
| odstup % | 12,6 | 62,8 | 17,6 | 46,2 |
| % poražených soupeřů | 58,1 | 13,8 | 42,4 | 19,4 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 69.0 | 26.5 | 47.8 |
| medián | 58 | 26 | 27 |
| modus | 58 | 26 | 26 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 31,9 | 37,7 | 34,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 30,9 | 36,0 | 33,4 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 2 50,0% | 3 37,5% |
| DEL TESO Mario | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 8. | 24. | 146. | 97. | 35. | 68. |
| odstup % | 3,3 | 11,7 | 135,1 | 22,8 | 10,2 | 31,3 |
| % poražených soupeřů | 92,3 | 20,7 | 5,8 | 36,8 | 40,4 | 22,1 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 86.5 | 16.0 | 63.0 |
| medián | 68 | 8 | 35 |
| modus | 35 | 8 | 8 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 49,8 | 7,5 | 35,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 26,3 | 56,5 | 36,4 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 2 50,0% | 6 50,0% |
| DEL TESO Mario | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 25. | 10. |
| odstup % | 47,3 | 3,1 |
| % poražených soupeřů | 71,1 | 89,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 17.5 | 17.5 |
| medián | 10 | 10 |
| modus | 10 | 10 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 25,2 | 25,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 80,2 | 80,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |