| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom final junior |
4. | 2.83 | 2,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
14. | 32.60 | 48,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
15. | 3.18 | 5,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal junior |
4. | 3.42 | 3,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal junior |
13. | 13.75 | 12,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
4. | 5.66 | 6,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
13. | 6.82 | 7,2 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom semifinal junior |
18. | 12.12 | 11,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat junior |
18. | 8.09 | 8,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom final junior |
4. | 6.13 | 6,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom semifinal junior |
4. | 4.87 | 4,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat junior |
4. | 8.52 | 8,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 2 | 10 |
| MUELLER Nova | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 3. | 13. |
| odstup % | 7,2 | 12,6 |
| % poražených soupeřů | 95,7 | 58,6 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 8.0 | 8.0 |
| medián | 3 | 3 |
| modus | 3 | 3 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 9,9 | 9,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 77,2 | 77,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 3 75,0% |
| MUELLER Nova | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 |
| pořadí | 2. | 3. | 4. | 16. | 18. | 9. | 6. | 4. |
| odstup % | 6,5 | 3,4 | 2,8 | 8,7 | 11,8 | 8,6 | 4,7 | 6,1 |
| % poražených soupeřů | 98,4 | 93,1 | 72,7 | 68,8 | 41,4 | 86,7 | 82,8 | 70,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 10.6 | 3.0 | 7.8 |
| medián | 9 | 3 | 4 |
| modus | 4 | 2 | 4 |
| počet závodů | 5 | 3 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 8,0 | 4,3 | 6,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 69,9 | 88,1 | 76,7 |
| počet jízd | 10 | 6 | 16 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 8 80,0% | 4 66,7% | 12 75,0% |
| MUELLER Nova | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 14. | 15. |
| odstup % | 48,4 | 5,1 |
| % poražených soupeřů | 76,4 | 74,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 14.5 | 14.5 |
| medián | 14 | 14 |
| modus | 14 | 14 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 26,8 | 26,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 75,5 | 75,5 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |