| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 68. | 78.57 | 84,3 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
50. | 15.88 | 39,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom semifinal junior |
14. | 8.92 | 8,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat junior |
14. | 9.94 | 10,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom semifinal junior |
20. | 11.40 | 11,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat junior |
20. | 8.69 | 8,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 |
| LOCATELLI Judith | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 50. | 68. | 19. | 14. | 11. | 20. |
| odstup % | 39,0 | 84,3 | 10,7 | 8,7 | 8,8 | 11,0 |
| % poražených soupeřů | 31,0 | 6,9 | 62,5 | 55,2 | 83,3 | 34,5 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 16.0 | 59.0 | 30.3 |
| medián | 14 | 50 | 19 |
| modus | 11 | 50 | 11 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 9,8 | 61,6 | 27,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 58,9 | 19,0 | 45,6 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 2 33,3% |
| čistých jízd | 5 62,5% | 1 25,0% | 6 50,0% |