TEUNISSEN Rosalina, 0

NEDregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom 65.   70.8976,0-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja WX1 slalom 34.   18.9634,9-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom
S
69.   102.55251,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior individual
40.   12.8720,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior
40.   32.6048,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat junior
43.   53.0861,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
33.   31.2765,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
33.   44.9681,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
42.   35.1937,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
47.   23.9941,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
47.   44.4079,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
53.   114.56116,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104812|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104812|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
5           5
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

TEUNISSEN Rosalinasl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
pořadí69.65.43.42.53.
odstup %251,676,061,037,9116,2
% poražených soupeřů4,211,131,114,613,3
pořadí20252026celkem
průměr47.559.054.4
medián426553
modus424342
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %77,1129,5108,5
průměrné % poražených soupeřů14,015,514,9
počet jízd4610
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
2
40,0%
čistých jízd3
75,0%
2
33,3%
5
50,0%

Kategorie WX1

TEUNISSEN Rosalinasl 0
14.08.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí34.40.40.33.33.47.47.
odstup %34,948,420,881,765,679,941,6
% poražených soupeřů19,529,129,111,111,19,89,8
pořadí20252026celkem
průměr40.038.039.1
medián334040
modus334033
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %67,234,753,2
průměrné % poražených soupeřů10,525,917,1
počet jízd8614
lepší 1. jízda4
100,0%
3
100,0%
7
100,0%
čistých jízd8
100,0%
6
100,0%
14
100,0%