| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16 |
4. | 20.78 | 21,9 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | WX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16R2 |
5. | 9.65 | 10,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
31. | 27.81 | 31,9 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat junior |
40. | 27.71 | 29,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross junior individual |
40. | 11.96 | 20,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross junior |
40. | 44.40 | 79,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat junior |
54. | 128.69 | 130,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 |
| AVCU Ceren | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 5. | 4. | 31. | 40. | 54. |
| odstup % | 10,0 | 21,9 | 31,9 | 29,8 | 130,6 |
| % poražených soupeřů | 80,0 | 85,0 | 50,8 | 18,8 | 11,7 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 47.0 | 13.3 | 26.8 |
| medián | 40 | 5 | 31 |
| modus | 40 | 4 | 4 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 80,2 | 21,3 | 44,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 15,3 | 71,9 | 49,3 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 66,7% | 2 40,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 50,0% | 5 50,0% |
| AVCU Ceren | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 40. | 40. |
| odstup % | 79,9 | 20,7 |
| % poražených soupeřů | 23,5 | 23,5 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 40.0 | 40.0 |
| medián | 40 | 40 |
| modus | 40 | 40 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 50,3 | 50,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 23,5 | 23,5 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |