RHEIN Carla, 0

SUIregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior individual
4.   0.500,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
final junior
8.   12.4412,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior
9.   32.6048,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
final junior
10.   14.6813,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
semifinal junior
8.   9.209,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal junior
10.   11.2710,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat junior
10.   22.3523,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat junior
8.   24.8728,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
16.   0.040,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
25.   8.8218,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
11.   44.4079,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
27.   5.479,5-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104827|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104827|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
3 3         6
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

RHEIN Carlasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
pořadí26.11.10.
odstup %23,610,413,8
% poražených soupeřů46,865,518,2
pořadí2026celkem
průměr15.715.7
medián1111
modus1010
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %15,915,9
průměrné % poražených soupeřů43,543,5
počet jízd66
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd4
66,7%
4
66,7%

Kategorie K1W

RHEIN Carlasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
pořadí27.10.8.
odstup %28,69,312,5
% poražených soupeřů57,469,036,4
pořadí2026celkem
průměr15.015.0
medián1010
modus88
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %16,816,8
průměrné % poražených soupeřů54,354,3
počet jízd66
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd3
50,0%
3
50,0%

Kategorie WX1

RHEIN Carlasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí9.4.16.25.11.27.
odstup %48,40,80,118,579,99,5
% poražených soupeřů85,594,558,333,380,449,0
pořadí20252026celkem
průměr19.86.515.3
medián16411
modus1144
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %27,024,626,2
průměrné % poražených soupeřů55,390,066,8
počet jízd8412
lepší 1. jízda4
100,0%
2
100,0%
6
100,0%
čistých jízd8
100,0%
4
100,0%
12
100,0%