| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -OPEN |
9. | 63.28 | 65,7 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -OPEN |
10. | 16.51 | 16,7 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -OPEN |
7. | 13.50 | 16,3 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -OPEN |
12. | 10/U23 | 171.29 | 184,9 | - |
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U18 |
6. | 14.82 | 16,2 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U18R2 |
8. | 15.35 | 17,2 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U18 |
17. | 60.93 | 65,3 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U18 |
8. | 14.73 | 14,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| TELFER Matthew | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 9. | 10. | 7. | 12. | 8. | 6. | 17. | 8. |
| odstup % | 65,7 | 16,7 | 16,3 | 184,9 | 17,2 | 16,2 | 65,3 | 14,7 |
| % poražených soupeřů | 11,1 | --- | 33,3 | --- | 30,0 | 50,0 | 11,1 | 61,1 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 9.8 | 9.5 | 9.6 |
| medián | 8 | 9 | 8 |
| modus | 8 | 7 | 8 |
| počet závodů | 4 | 4 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 28,3 | 70,9 | 49,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 38,1 | 11,1 | 24,6 |
| počet jízd | 8 | 8 | 16 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 50,0% | 6 75,0% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 25,0% |