| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1M slalom | 20. | 40.41 | 42,9 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U18 |
7. | 14.44 | 14,9 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U18 |
2. | 1.12 | 1,1 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U16 |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U16 |
- | ||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U16 |
4. | 8.04 | 8,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U16R2 |
4. | 11.43 | 12,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16 |
11. | 27.88 | 28,4 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16--2 |
9. | 10.79 | 10,5 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U16 |
5. | 9.04 | 8,3 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom -O |
27. | 22.48 | 27,7 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom -I |
1. | - | ||||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U16 |
- | |||||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U16 |
19. | 187.72 | 181,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| MINCIK Matej | sl 0 31.07.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 20. | 7. | 2. | 4. | 4. | 9. | 11. | 5. | 1. | 27. | 19. |
| odstup % | 42,9 | 14,9 | 1,1 | 12,6 | 8,3 | 10,5 | 28,4 | 8,3 | 0,0 | 27,7 | 181,5 |
| % poražených soupeřů | 40,6 | 75,0 | 96,0 | 70,0 | 70,0 | 55,6 | 41,2 | 55,6 | 100,0 | 25,7 | 5,3 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 19.0 | 9.0 | 9.9 |
| medián | 19 | 5 | 7 |
| modus | 19 | 4 | 4 |
| počet závodů | 1 | 10 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 181,5 | 15,5 | 30,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 5,3 | 63,0 | 57,7 |
| počet jízd | 2 | 20 | 22 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 10 100,0% | 11 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 11 55,0% | 12 54,5% |