| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 13. | 9/DM | 19.82 | 20,3 | - |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 60. | 46.85 | 50,2 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | WX1 slalom | 39. | 15.24 | 28,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
59. | 24.20 | 59,4 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1W slalom | 12. | 52.24 | 48,5 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
41. | 115.80 | 113,5 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
43. | 88.26 | 80,7 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
12. | 14.74 | 15,8 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
13. | 13/DM | 23.58 | 22,4 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1W slalom _U16 |
9. | 18.08 | 19,3 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1W slalom _U16 |
6. | 10.37 | 10,4 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1W slalom -U16 |
6. | 11.56 | 9,2 | - | |
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U14 |
14. | 51.80 | 41,6 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U14 |
10. | 40.38 | 30,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 13 |
| LOBODASOVA Barbora | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 |
| pořadí | 41. | 43. |
| odstup % | 113,5 | 80,7 |
| % poražených soupeřů | 14,9 | 14,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 42.0 | 42.0 |
| medián | 41 | 41 |
| modus | 41 | 41 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 97,1 | 97,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 14,6 | 14,6 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| LOBODASOVA Barbora | sl 132 02.10.26 | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 13. | 59. | 60. | 12. | 12. | 13. | 9. | 6. | 6. | 14. | 10. |
| odstup % | 20,3 | 59,4 | 50,2 | 48,5 | 15,8 | 22,4 | 19,3 | 10,4 | 9,2 | 41,6 | 30,9 |
| % poražených soupeřů | 76,5 | 18,3 | 18,1 | 42,1 | 62,1 | 62,5 | 27,3 | 54,5 | 37,5 | 27,8 | 47,1 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 12.0 | 21.1 | 19.5 |
| medián | 10 | 12 | 12 |
| modus | 10 | 6 | 6 |
| počet závodů | 2 | 9 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 36,2 | 28,4 | 29,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 37,5 | 44,3 | 43,1 |
| počet jízd | 4 | 18 | 22 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 9 100,0% | 9 81,8% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 8 44,4% | 9 40,9% |