| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 45. | 24/DM | 81.70 | 83,5 | - |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom -O |
8. | 41.43 | 35,5 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U16 |
11. | 23.35 | 22,5 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U14 |
9. | 29.75 | 25,8 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U16 |
29. | 92.16 | 83,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U14 |
3. | 10.75 | 9,4 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
14. | 14/DM | 24.93 | 23,7 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1W slalom _U16 |
5. | 11.77 | 12,6 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1W slalom _U16 |
7. | 10.48 | 10,5 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1W slalom -U16 |
3. | 4.96 | 4,0 | - | |
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U14 |
8. | 21.41 | 17,2 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U14 |
15. | 83.25 | 63,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| MEDVIDOVA Alexandra | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 91 26.07.26/2 | sl 90 25.07.26 | sl 90 25.07.26/2 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 45. | 9. | 11. | 3. | 29. | 14. | 5. | 7. | 3. | 8. | 15. |
| odstup % | 83,5 | 25,8 | 22,5 | 9,4 | 83,0 | 23,7 | 12,6 | 10,5 | 4,0 | 17,2 | 63,7 |
| % poražených soupeřů | 13,7 | 63,6 | 66,7 | 90,9 | 9,7 | 59,4 | 63,6 | 45,5 | 75,0 | 61,1 | 17,6 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 11.5 | 14.0 | 13.5 |
| medián | 8 | 9 | 9 |
| modus | 8 | 3 | 3 |
| počet závodů | 2 | 9 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 40,4 | 30,6 | 32,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 39,4 | 54,2 | 51,5 |
| počet jízd | 4 | 18 | 22 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 9 100,0% | 9 81,8% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 10 55,6% | 13 59,1% |