| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 70. | 83.41 | 89,5 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | WX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom | 29. | 23.38 | 22,4 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
26. | 9.18 | 22,5 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom S |
33. | 12.88 | 29,3 | - | |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1W slalom -U18 |
6. | 71.87 | 64,8 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U18 |
5. | 12.15 | 11,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1W slalom -U18 |
7. | 124.92 | 113,2 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U18 |
8. | 14.60 | 12,8 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
- | ||||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
1. | - | |||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
1. | 1/DS | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | WX1 slalom U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U18R2 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18R2 |
- | |||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
9. | 2.22 | 3,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
11. | - | ||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 64. | 24.54 | 26,6 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | WX1 slalom | 46. | 7.64 | 10,4 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom | 59. | 135.52 | 138,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
32. | 9.02 | 17,8 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom S |
69. | 200.20 | 374,6 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U16 |
2. | 1.20 | 1,1 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | WX1 slalom | - | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U16R2 |
5. | 23.90 | 21,0 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16R2 |
6. | 7.17 | 7,2 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1W slalom -U16 |
1. | - | ||||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U16 |
1. | - | ||||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1W slalom -U16 |
1. | - | ||||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U16 |
1. | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 10 | 22 |
| NESSELTRAEGER Katharina | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 33. | 29. | 6. | 7. | 69. | 59. | 5. | 2. | 1. | 1. |
| odstup % | 29,3 | 22,4 | 64,8 | 113,2 | 374,6 | 138,3 | 21,0 | 1,1 | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 27,3 | 36,4 | 28,6 | 14,3 | --- | 12,1 | 42,9 | 87,5 | 100,0 | 100,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 22.8 | 18.8 | 21.2 |
| medián | 2 | 7 | 6 |
| modus | 1 | 6 | 1 |
| počet závodů | 6 | 4 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 89,2 | 57,4 | 76,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 57,1 | 26,7 | 44,9 |
| počet jízd | 12 | 8 | 20 |
| lepší 1. jízda | 6 100,0% | 4 100,0% | 10 100,0% |
| čistých jízd | 6 50,0% | 3 37,5% | 9 45,0% |
| NESSELTRAEGER Katharina | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 26. | 70. | 5. | 8. | 1. | 1. | 32. | 64. | 6. | 1. | 1. | 1. |
| odstup % | 22,5 | 89,5 | 11,4 | 12,8 | 0,0 | 0,0 | 17,8 | 26,6 | 7,2 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 64,8 | 4,2 | 71,4 | 50,0 | 100,0 | 100,0 | 70,8 | 42,2 | 68,8 | 100,0 | 100,0 | 100,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 17.5 | 18.5 | 18.0 |
| medián | 1 | 5 | 5 |
| modus | 1 | 1 | 1 |
| počet závodů | 6 | 6 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 8,6 | 22,7 | 15,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 80,3 | 65,1 | 72,7 |
| počet jízd | 12 | 12 | 24 |
| lepší 1. jízda | 6 100,0% | 6 100,0% | 12 100,0% |
| čistých jízd | 7 58,3% | 6 50,0% | 13 54,2% |
| NESSELTRAEGER Katharina | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 105 15.08.25 |
| pořadí | 11. | 9. | 46. |
| odstup % | 0,0 | 3,6 | 10,4 |
| % poražených soupeřů | 81,8 | 85,5 | 11,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 46.0 | 10.0 | 22.0 |
| medián | 46 | 9 | 11 |
| modus | 46 | 9 | 9 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 10,4 | 1,8 | 4,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 11,8 | 83,7 | 59,7 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 4 100,0% | 6 100,0% |