| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
42. | 119.89 | 117,5 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
40. | 82.83 | 75,8 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
17. | 46.49 | 49,8 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
1. | 1/DM | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom final junior |
9. | 13.87 | 13,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
17. | 3.47 | 5,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
19. | 0.90 | 1,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal junior |
9. | 8.74 | 8,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
9. | 8.85 | 10,2 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16 |
2. | 4.47 | 4,7 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16R2 |
10. | 58.11 | 58,1 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U16 |
3. | 11.27 | 11,0 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U16 |
3. | 3.61 | 3,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| NABILI Helena | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 |
| pořadí | 42. | 40. |
| odstup % | 117,5 | 75,8 |
| % poražených soupeřů | 12,8 | 20,4 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 41.0 | 41.0 |
| medián | 40 | 40 |
| modus | 40 | 40 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 96,6 | 96,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 16,6 | 16,6 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| NABILI Helena | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 17. | 1. | 7. | 9. | 9. | 10. | 2. | 3. | 3. |
| odstup % | 49,8 | 0,0 | 10,2 | 8,8 | 13,9 | 58,1 | 4,7 | 11,0 | 3,1 |
| % poražených soupeřů | 44,8 | 100,0 | 90,2 | 72,4 | 27,3 | 43,8 | 93,8 | 90,9 | 90,5 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 4.5 | 8.6 | 6.8 |
| medián | 3 | 9 | 7 |
| modus | 3 | 9 | 3 |
| počet závodů | 4 | 5 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 19,2 | 16,5 | 17,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 79,8 | 66,9 | 72,6 |
| počet jízd | 8 | 10 | 18 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 40,0% | 6 66,7% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 5 50,0% | 9 50,0% |
| NABILI Helena | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 19. | 17. |
| odstup % | 1,3 | 5,6 |
| % poražených soupeřů | 67,3 | 70,9 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 18.0 | 18.0 |
| medián | 17 | 17 |
| modus | 17 | 17 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 3,5 | 3,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 69,1 | 69,1 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |