| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom | 20. | 13/DM | 31.55 | 27,9 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 34. | 20/DM | 35.16 | 35,9 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U16 |
28. | 50.93 | 49,1 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U16 |
28. | 84.36 | 76,0 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U16 |
3. | 10.21 | 8,9 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16 |
7. | 26.37 | 27,7 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | WX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U16R2 |
3. | 6.95 | 6,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16R2 |
15. | 21.11 | 22,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
30. | 7.41 | 12,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
30. | 32.60 | 48,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal junior |
24. | 47.98 | 44,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
24. | 24.19 | 25,6 | - | ||
| 31.08.2025 | 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | C1W slalom | 19. | 7/DM | 47.73 | 44,9 | OČ 0 |
| 31.08.2025 | 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | K1W slalom | 29. | 7/DM | 32.11 | 31,6 | OČ 0 |
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U16 |
8. | 41.69 | 37,4 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16 |
14. | 28.69 | 29,9 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | WX1 slalom | 4. | 8.09 | 10,6 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U16R2 |
4. | 15.23 | 13,4 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16R2 |
9. | 44.11 | 44,1 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1W slalom -U16 |
7. | 53.98 | 43,3 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U16 |
18. | 57.99 | 56,8 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1W slalom -U16 |
7. | 115.59 | 86,0 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U16 |
17. | 41.69 | 36,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 | 20 |
| POPIELAK Katarzyna | sl 132 02.10.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 20. | 3. | 3. | 28. | 24. | 4. | 8. | 7. | 7. |
| odstup % | 27,9 | 6,6 | 8,9 | 25,6 | 44,1 | 13,4 | 37,4 | 43,3 | 86,0 |
| % poražených soupeřů | 36,7 | 81,8 | 81,8 | 42,6 | 20,7 | 57,1 | 12,5 | 45,5 | 40,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 6.5 | 15.6 | 11.6 |
| medián | 7 | 20 | 7 |
| modus | 7 | 3 | 3 |
| počet závodů | 4 | 5 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 45,0 | 22,6 | 32,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 38,8 | 52,7 | 46,5 |
| počet jízd | 8 | 10 | 18 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 3 60,0% | 7 77,8% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 4 40,0% | 8 44,4% |
| POPIELAK Katarzyna | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 34. | 28. | 28. | 15. | 7. | 9. | 14. | 18. | 17. |
| odstup % | 35,9 | 49,1 | 76,0 | 22,0 | 27,7 | 44,1 | 29,9 | 56,8 | 36,0 |
| % poražených soupeřů | 35,3 | 10,0 | 12,9 | 30,0 | 70,0 | 50,0 | 18,8 | 22,7 | 23,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 14.5 | 22.4 | 18.9 |
| medián | 14 | 28 | 17 |
| modus | 9 | 28 | 28 |
| počet závodů | 4 | 5 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 41,7 | 42,2 | 41,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 28,8 | 31,6 | 30,4 |
| počet jízd | 8 | 10 | 18 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 5 100,0% | 9 100,0% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 4 40,0% | 8 44,4% |
| POPIELAK Katarzyna | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 27.07.25 |
| pořadí | 30. | 30. | 4. |
| odstup % | 48,4 | 12,0 | 10,6 |
| % poražených soupeřů | 47,3 | 47,3 | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 4.0 | 30.0 | 21.3 |
| medián | 4 | 30 | 30 |
| modus | 4 | 30 | 30 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 10,6 | 30,2 | 23,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 47,3 | 31,5 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 4 100,0% | 6 100,0% |