| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U16 |
8. | 64.97 | 61,3 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U16--2 |
6. | 15.39 | 15,1 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXW slalom -U16 |
- | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16 |
12. | 30.16 | 31,5 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16R2 |
13. | 33.33 | 33,3 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U16 |
21. | 76.89 | 75,3 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U16 |
20. | 48.05 | 41,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 |
| HERZBERG Mia | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 6. | 8. | 13. | 12. | 21. | 20. |
| odstup % | 15,1 | 61,3 | 33,3 | 31,5 | 75,3 | 41,4 |
| % poražených soupeřů | 68,8 | 58,8 | 25,0 | 31,3 | 9,1 | 9,5 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 16.5 | 7.0 | 13.3 |
| medián | 13 | 6 | 12 |
| modus | 12 | 6 | 6 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 45,4 | 38,2 | 43,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,7 | 63,8 | 33,8 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 2 50,0% | 6 50,0% |