| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 38. | 5/ZS | 21.30 | 24,6 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
10. | 11.24 | 11,0 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
- | |||||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
5. | 3.15 | 2,9 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
48. | 177.21 | 162,1 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
8. | 9.89 | 11,1 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
1. | 1/ZS | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14 |
2. | 2.93 | 3,1 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14R2 |
16. | 53.57 | 58,5 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U14 |
5. | 5.51 | 6,3 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U14 |
4. | 3.24 | 3,4 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
22. | 61.92 | 65,2 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
23. | 71.53 | 69,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| HUCALA Peter | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 38. | 10. | 48. | 8. | 1. | 16. | 2. | 5. | 4. | 22. | 23. |
| odstup % | 24,6 | 11,0 | 162,1 | 11,1 | 0,0 | 58,5 | 3,1 | 6,3 | 3,4 | 65,2 | 69,8 |
| % poražených soupeřů | 58,0 | 80,9 | 4,1 | 82,9 | 100,0 | 55,9 | 97,0 | 92,5 | 94,2 | 52,3 | 52,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 22.5 | 14.7 | 16.1 |
| medián | 22 | 8 | 10 |
| modus | 22 | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 9 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 67,5 | 31,1 | 37,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 52,3 | 73,9 | 70,0 |
| počet jízd | 4 | 20 | 24 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 8 80,0% | 10 83,3% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 12 60,0% | 12 50,0% |