| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14 |
6. | 5.05 | 4,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14--2 |
4. | 6.97 | 6,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14 |
2. | 13.21 | 11,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14--2 |
3. | 15.39 | 13,3 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
29. | 105.74 | 111,3 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
24. | 75.29 | 73,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 2 | 6 |
| NEUMANN Sam | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 3. | 2. |
| odstup % | 13,3 | 11,0 |
| % poražených soupeřů | 81,8 | 90,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 2.5 | 2.5 |
| medián | 2 | 2 |
| modus | 2 | 2 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 12,1 | 12,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 85,9 | 85,9 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
| NEUMANN Sam | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 4. | 6. | 29. | 24. |
| odstup % | 6,7 | 4,8 | 111,3 | 73,5 |
| % poražených soupeřů | 89,3 | 82,1 | 36,4 | 50,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 26.5 | 5.0 | 15.8 |
| medián | 24 | 4 | 6 |
| modus | 24 | 4 | 4 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 92,4 | 5,8 | 49,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 43,2 | 85,7 | 64,5 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 1 50,0% | 3 75,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 1 25,0% | 1 12,5% |