| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
21. | 20.23 | 21,9 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
36. | 26.42 | 27,5 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
54. | 71.65 | 88,1 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
15. | 15/DM | 17.78 | 19,7 | - |
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14 |
8. | 16.75 | 19,2 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14R2 |
9. | 29.52 | 31,7 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
16. | 34.29 | 36,1 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
32. | 86.72 | 84,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| MUIR Thomas | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 21. | 36. | 54. | 15. | 9. | 8. | 16. | 32. |
| odstup % | 21,9 | 27,5 | 88,1 | 19,7 | 31,7 | 19,2 | 36,1 | 84,6 |
| % poražených soupeřů | 69,2 | 47,0 | 17,2 | 77,4 | 55,6 | 61,1 | 65,9 | 32,6 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 16.3 | 31.5 | 23.9 |
| medián | 9 | 21 | 16 |
| modus | 8 | 15 | 8 |
| počet závodů | 4 | 4 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 42,9 | 39,3 | 41,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 53,8 | 52,7 | 53,3 |
| počet jízd | 8 | 8 | 16 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 4 100,0% | 6 75,0% |
| čistých jízd | 3 37,5% | 4 50,0% | 7 43,8% |