| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom -O |
9. | 76.28 | 65,3 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
38. | 39.30 | 42,6 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
42. | 31.90 | 33,2 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
59. | 81.83 | 100,6 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
39. | 39/DM | 35.57 | 39,3 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
34. | 27.09 | 33,0 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
40. | 33.08 | 38,1 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
20. | 27.09 | 27,5 | - | |
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
40. | 110.76 | 116,6 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
38. | 118.60 | 115,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 |
| URBIN Tomas | sl 0 31.07.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 9. | 38. | 42. | 59. | 39. | 34. | 40. | 20. | 40. | 38. |
| odstup % | 65,3 | 42,6 | 33,2 | 100,6 | 39,3 | 33,0 | 38,1 | 27,5 | 116,6 | 115,8 |
| % poražených soupeřů | 33,3 | 43,1 | 37,9 | 9,4 | 38,7 | 28,3 | 17,0 | 42,4 | 11,4 | 19,6 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 39.0 | 35.1 | 35.9 |
| medián | 38 | 38 | 38 |
| modus | 38 | 9 | 38 |
| počet závodů | 2 | 8 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 116,2 | 47,4 | 61,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 15,5 | 31,3 | 28,1 |
| počet jízd | 4 | 16 | 20 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 8 100,0% | 8 80,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 8 50,0% | 10 50,0% |