| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom -O |
10. | 77.76 | 66,6 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
55. | 84.33 | 91,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
41. | 31.24 | 32,5 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
60. | 88.33 | 108,6 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
55. | 55/DM | 79.76 | 88,2 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
22. | 17.81 | 21,7 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
25. | 16.72 | 19,3 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
18. | 19.54 | 19,8 | - | |
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
19. | 39.59 | 41,7 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
42. | 142.70 | 139,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 |
| AGALAREV Tomas | sl 0 31.07.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 10. | 55. | 41. | 60. | 55. | 22. | 25. | 18. | 19. | 42. |
| odstup % | 66,6 | 91,4 | 32,5 | 108,6 | 88,2 | 21,7 | 19,3 | 19,8 | 41,7 | 139,3 |
| % poražených soupeřů | 25,0 | 16,9 | 39,4 | 7,8 | 12,9 | 54,3 | 48,9 | 48,5 | 59,1 | 10,9 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 30.5 | 35.8 | 34.7 |
| medián | 19 | 25 | 25 |
| modus | 19 | 55 | 55 |
| počet závodů | 2 | 8 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 90,5 | 56,0 | 62,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 35,0 | 31,7 | 32,4 |
| počet jízd | 4 | 16 | 20 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 8 100,0% | 8 80,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 10 62,5% | 11 55,0% |