| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
17. | 29.96 | 29,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
14. | 16.07 | 14,7 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
40. | 112.41 | 126,6 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
36. | 7/ZM | 109.32 | 104,7 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U14 |
33. | 46.06 | 52,6 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U14 |
43. | 45.20 | 47,1 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U14 |
25. | 68.24 | 64,2 | - | |
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
41. | 122.86 | 129,3 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
47. | 391.99 | 382,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| CSONKA Peter | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 17. | 14. | 40. | 36. | 33. | 43. | 25. | 41. | 47. |
| odstup % | 29,4 | 14,7 | 126,6 | 104,7 | 52,6 | 47,1 | 64,2 | 129,3 | 382,6 |
| % poražených soupeřů | 66,0 | 73,5 | 4,9 | 16,7 | 39,6 | 19,2 | 14,3 | 9,1 | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 44.0 | 29.7 | 32.9 |
| medián | 41 | 33 | 36 |
| modus | 41 | 14 | 14 |
| počet závodů | 2 | 7 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 256,0 | 62,8 | 105,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 4,6 | 33,5 | 27,0 |
| počet jízd | 4 | 14 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 5 71,4% | 5 55,6% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 7 50,0% | 9 50,0% |