| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 65. | 15/ZS | 37.30 | 43,0 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
31. | 24.22 | 26,2 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
39. | 29.62 | 30,8 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
37. | 75.46 | 85,0 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
19. | 16/ZS | 31.62 | 30,3 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14 |
15. | 24.72 | 25,9 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14R2 |
20. | 66.75 | 72,9 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U14 |
44. | 71.71 | 82,0 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U14 |
12. | 11.07 | 11,5 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
24. | 66.95 | 70,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
- |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 |
| GUOTH Simon | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 100/2 20.07.25 |
| pořadí | 65. | 31. | 39. | 37. | 19. | 20. | 15. | 44. | 12. | 24. |
| odstup % | 43,0 | 26,2 | 30,8 | 85,0 | 30,3 | 72,9 | 25,9 | 82,0 | 11,5 | 70,5 |
| % poražených soupeřů | 27,3 | 53,8 | 42,4 | 12,2 | 57,1 | 44,1 | 57,6 | 18,9 | 78,8 | 47,7 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 24.0 | 31.3 | 30.6 |
| medián | 24 | 31 | 24 |
| modus | 24 | 12 | 12 |
| počet závodů | 1 | 9 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 70,5 | 45,3 | 47,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 47,7 | 43,6 | 44,0 |
| počet jízd | 2 | 18 | 20 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 6 66,7% | 7 70,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 9 50,0% | 9 45,0% |