| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom -O |
7. | 41.26 | 35,3 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
45. | 62.25 | 67,5 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
50. | 71.31 | 77,3 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
17. | 20.12 | 20,9 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
40. | 30.32 | 31,5 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
41. | 28.78 | 35,4 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
- | ||||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
26. | 24.21 | 29,5 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
31. | 23.62 | 27,2 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
13. | 13.15 | 13,4 | - | |
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
35. | 39.10 | 42,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
29. | 206.14 | 204,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| MIKLAS Jakub | sl 0 31.07.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 7. | 50. | 40. | 41. | 26. | 31. | 13. | 35. | 29. |
| odstup % | 35,3 | 77,3 | 31,5 | 35,4 | 29,5 | 27,2 | 13,4 | 42,5 | 204,5 |
| % poražených soupeřů | 50,0 | 24,6 | 40,9 | 37,5 | 45,7 | 36,2 | 63,6 | 30,6 | 44,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 32.0 | 29.7 | 30.2 |
| medián | 29 | 31 | 31 |
| modus | 29 | 7 | 7 |
| počet závodů | 2 | 7 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 123,5 | 35,7 | 55,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 37,3 | 42,6 | 41,5 |
| počet jízd | 4 | 18 | 22 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 9 100,0% | 11 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 10 55,6% | 12 54,5% |