| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
53. | 78.83 | 85,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
44. | 32.32 | 33,6 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
50. | 41.82 | 51,4 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
56. | 56/DM | 84.08 | 93,0 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16 |
31. | 34.43 | 38,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16--2 |
43. | 98.65 | 110,2 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
34. | 77.94 | 79,1 | - | |
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
43. | 73.99 | 80,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
31. | 53.63 | 53,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| BETZ Luis | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 53. | 44. | 50. | 56. | 43. | 31. | 34. | 43. | 31. |
| odstup % | 85,4 | 33,6 | 51,4 | 93,0 | 110,2 | 38,9 | 79,1 | 80,5 | 53,2 |
| % poražených soupeřů | 20,0 | 34,8 | 23,4 | 11,3 | 4,5 | 31,8 | --- | 14,3 | 40,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 37.0 | 44.4 | 42.8 |
| medián | 31 | 44 | 43 |
| modus | 31 | 31 | 31 |
| počet závodů | 2 | 7 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 66,8 | 70,2 | 69,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,2 | 18,0 | 20,0 |
| počet jízd | 4 | 14 | 18 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 7 100,0% | 9 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 7 50,0% | 9 50,0% |