| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 98. | 38.32 | 45,3 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 75. | 82.44 | 90,1 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
113. | 24.35 | 67,7 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
70. | 39.19 | 97,6 | - | |
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
44. | 79.90 | 86,9 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
41. | 90.85 | 90,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 2 | 6 |
| JOZEPS Davis | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 |
| pořadí | 70. | 75. |
| odstup % | 97,6 | 90,1 |
| % poražených soupeřů | 13,8 | 6,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 72.5 | 72.5 |
| medián | 70 | 70 |
| modus | 70 | 70 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 93,9 | 93,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 10,1 | 10,1 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
| JOZEPS Davis | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 113. | 98. | 44. | 41. |
| odstup % | 67,7 | 45,3 | 86,9 | 90,1 |
| % poražených soupeřů | 12,5 | 21,8 | 12,2 | 20,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 42.5 | 105.5 | 74.0 |
| medián | 41 | 98 | 44 |
| modus | 41 | 98 | 41 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 88,5 | 56,5 | 72,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 16,1 | 17,2 | 16,6 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 25,0% | 3 37,5% |