| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
63. | 15.12 | 27,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
63. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
83. | 88.14 | 109,2 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
37. | 47.14 | 51,3 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
51. | 243.53 | 241,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 3 |
| LIEBUS Ralfs | sl 0 30.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 83. | 37. | 51. |
| odstup % | 109,2 | 51,3 | 241,6 |
| % poražených soupeřů | 9,9 | 26,5 | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 44.0 | 83.0 | 57.0 |
| medián | 37 | 83 | 51 |
| modus | 37 | 83 | 37 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 146,4 | 109,2 | 134,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 13,3 | 9,9 | 12,1 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 50,0% | 3 50,0% |
| LIEBUS Ralfs | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 63. | 63. |
| odstup % | 47,3 | 27,0 |
| % poražených soupeřů | 25,3 | 25,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 63.0 | 63.0 |
| medián | 63 | 63 |
| modus | 63 | 63 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 37,1 | 37,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 25,3 | 25,3 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |