| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
7. | 1.36 | 2,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
17. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
28. | 61.27 | 68,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
28. | 7.01 | 8,7 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
38. | 14.00 | 19,1 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 27. | 11.34 | 12,7 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal junior |
16. | 6.94 | 7,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
16. | 6.24 | 7,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 |
| JANCAR Jan | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 |
| pořadí | 28. | 28. | 27. | 38. | 16. | 16. |
| odstup % | 8,7 | 68,9 | 12,7 | 19,1 | 7,7 | 7,8 |
| % poražených soupeřů | 70,3 | 6,9 | 63,9 | 56,0 | 75,4 | 48,3 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 16.0 | 30.3 | 25.5 |
| medián | 16 | 28 | 27 |
| modus | 16 | 28 | 16 |
| počet závodů | 2 | 4 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 7,8 | 27,3 | 20,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 61,9 | 49,3 | 53,5 |
| počet jízd | 4 | 8 | 12 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 25,0% | 1 16,7% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 3 37,5% | 7 58,3% |
| JANCAR Jan | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 17. | 7. |
| odstup % | 47,3 | 2,4 |
| % poražených soupeřů | 80,7 | 92,8 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 12.0 | 12.0 |
| medián | 7 | 7 |
| modus | 7 | 7 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 24,9 | 24,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 86,8 | 86,8 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |